żyj z energią

by E.Z.
E.Z.

E.Z.

Manager w korporacji, certyfikowany trener, współwłaściciel firmy coachingowo-szkoleniowej, a przede wszystkim mama :)

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny jest mi wyjątkowo bliski, gdyż wiele, wiele lat temu pracowałam w firmie, która wygrała przetarg na wybudowanie inwestycji. Byłam więc zaangażowana w jego istnienie od samego początku, znając plany i problemy, które trzeba było rozwiązywać od podstaw.

Pomimo, że minęło już dobrych kilka lat i wiele się w moim życiu od tego czasu zmieniło, śledziłam rozwój Parku na bieżąco. Wzmagała to także moja córka, która uwielbia różnorodność zajęć prowadzonych w PPNT. O hasłach dowiedziałam się całkiem przypadkowo, chociaż już wcześniej przyciągały moją uwagę podczas rodzinnych spacerów lub w drodze do pracy.

Zgłosiłam więc kilka pomysłów i doskonale pamiętam ten piękny słoneczny dzień, kiedy zobaczyłam niespodziewanie swoje hasło w oknach: „Żyj z energią!”. Poczułam radość i satysfakcję. Następnie posypały się kolejne: „Zdrowo żyj”, „Harmonia”, ”Co w duszy gra?” tworzone już wspólnie z moją córką – miłością życia.

Moje hasła nie są przypadkowe. Identyfikuję się z nimi, dużo mówią one o moim podejściu do życia, znaczeniu rodziny, pasji biznesowej. Pod pierwszym hasłem „Żyj z energią!” rozumiem nie tylko energię życiową, ale także sposób życia w zgodzie z samym sobą, aby być w stanie tę pozytywną energię wyzwolić i spełniać się pomimo pędu życia XXI wieku, który narzuca nam rzeczywistość. Stąd kolejne pomysły, które dużo mówią o spokojnym stanie umysłu i życiu w harmonii z samym sobą.

Pomysły były i pojawiają się na bieżąco. Jedynie brak czasu uniemożliwiał szybkie podzielenie sie z Państwem swoją historią. Dziękuję za namowy i bodźce motywujące ze strony PPNT, by to uczynić :)

Niech gra więc toczy się dalej, jestem zaangażowana w kolejne pomysły, jak i czekam z ciekawością na nowe projekty – z pewnością dorzucę od siebie kolejną cegiełkę :)

Miłego!