WIŚNIOWE URODZINY

by "Karolina"
"Karolina"

"Karolina"

Nieszablonowe hasło z okazji urodzin wyjątkowej osoby

Imię na prośbę osoby zachowaliśmy anonimowe i zostało zmienione.

Hasło było ustawione z okazji urodzin bliskiej mojemu sercu osoby, która aktualnie nie mieszka w Gdyni. Miała to być niespodzianka, niezwykły prezent, inny, wyjątkowy, tak jak nasza znajomość.
Uwielbiam Wasze napisy i wiem, że On też je lubi bo jest osobą bardzo kreatywną. Mieszkając w Gdyni była to jego codzienna droga do pracy i z pewnością zobaczyłby napis będąc w Gdyni, w dniu urodzin.
Mam przyjemność kierować jedną z parkowych firm, od chwili gdy pojawiły się napisy „odkryłam”, kto jest ich twórcą.

Bardzo czekałam na pojawienie się „mojego” napisu i zrobienie zdjęcia. Oczywiście niby jest to prosta rzecz, ale jest to bardzo niezwykłe, gdy coś osobistego pojawia się w przestrzeni publicznej, a tak naprawdę tylko dwie osoby wiedzą, co kryją emocje te najbardziej głębokie.

Oczywiście ustawionym hasłem pochwaliłam się temu, który był jego odbiorcą, do którego były kierowane te słowa. Napis pojawił się na krótko, ale z pewnością na bardzo długo pozostanie w mojej i nie tylko, mam nadzieję, pamięci.

Jest to świetny sposób na wyrażenie emocji oraz kreatywności, słów jest mało, a do przekazania jednak tak wiele. W tym cała trudność, ale i wielka radość z możliwej wielości interpretacji.