BUM SZAKALAKA

by Karolina / Makaraka
Karolina

Karolina

Makaraka

BUM SZAKALAKA to jedno z ponad 20 haseł przesłanych przez dziewczyny z Makaraka, idealnie wpisujące się w ich podejście do życia i prowadzone przez nich Studio Dziecięcej Aktywności.

Jako, że jesteście na naszej trasie firma-dom czytamy Was od początku. Intrygowały nas nawet nie tyle świetne hasła co myśl: Genialny pomysł! Kto za tym stoi? Komu się chce?

Jak to dobrze, że są osoby, które potrafią i chcą się bawić!

Krótkie mocne hasła: Weź oddech! Moc z Tobą! – były dla nas jak zastrzyk dobrej energii, polepszacze humoru. Brzmiały jak afirmacje, które każdy powinien sobie powtarzać każdego dnia.

A jakie to uczucie jak czyta się własne hasła ustawione w oknie? DZIKA RADOŚĆ, DOBRY HUMOR I DUMA, ŻE MOŻEMY mieć współudział w MEGA POZYTYWNYM PROJEKCIE (tworzyłam je z córeczką- więc jeszcze oklaski i podskoki w aucie).

Pierwsze hasło naszego autorstwa to MYŚL NA ODWRÓT. I żeby było odwrotnie, przeczytałam je jadąc w przeciwnym kierunku do haseł :)

Za hasło Bum Szakalaka zbierałam gratulacje. :)

Teraz jesteśmy już wciągnięte w Waszą grę! Zastanawiamy się przejeżdżając obok: I co tym razem? Jaki temat? Jaka myśl?

Hasła są różne – raz lepsze, czasami słabsze – ale ZAWSZE PROWOKUJĄ, albo do śmiechu, albo uśmiechu, refleksji, zwolnienia. Niektóre „niosą” przez cały dzień. Idealnie wpisują się w modny ostatnio nurt treningu uważności.

Hasła odbieram personalnie – czuję się jakby były stworzone tylko i wyłącznie dla mnie. Mam nadzieję, że inni adresaci też to tak odbierają.

Karolina Kraujutowicz