Jesteśmy whizbrand. Mamy biuro w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Postanowiliśmy wykorzystać lokalizację naszego biura, by powiedzieć coś pozytywnego do ludzi.

Ty już wiesz, niech wiedzą inni. Podziel się

ROZMAWIAMY CODZIENNIE

Ustawiane przez nas hasła można zobaczyć w oknach trzeciego piętra budynku PPNT od strony skrzyżowania alei Zwycięstwa i ulicy Stryjskiej. Staramy się, by w każdy dzień powszedni udało się ustawić nowe hasło.

ROBIMY NIE TYLKO NAPISY

Ustawianie liter #WhizTalk to jedno z wielu zajęć w naszym planie dnia. Jesteśmy agencją strategii marki i komunikacji. Zajmujemy się marketingiem i wizerunkiem – od planowania strategii po realizację
kreacji graficznych. Nasze projekty znajdziesz na stronie: whizbrand.com

NA POCZĄTKU BYŁA GWIAZDKA

Wybierając lokalizację naszego biura w PPNT, kierowaliśmy się widocznością ze skrzyżowania. Zawsze mieliśmy poczucie, że będziemy chcieli zasygnalizować swoją obecność w Parku. Najpierw w naszych oknach pojawiła się gwiazdka z naszego logo.

PREZENT DLA WSZYSTKICH

W nasze piąte urodziny postanowiliśmy zagadnąć mieszkańców Gdyni. Wpadliśmy na pomysł, by wystawić litery ułożone w krótkie hasło. Potem pojawiły się kolejne propozycje i pomysł szybko się przyjął. Od tej pory motywujemy, inspirujemy, prowokujemy do uśmiechu i refleksji, starając się pozytywnie wpłynąć na innych.

WHIZTALK ŻYJE!

Od marca #WhizTalk jest otwarty dla wszystkich. Każdy może zaproponować swoje hasło. Jeśli nie będzie się powtarzać z poprzednimi, zmieści się w oknach i będzie na tyle uniwersalne, by trafić do innych, to ułożymy je dla Ciebie.

Jak powstaje hasło?

ZOBACZ FILM

Poznaj tych, którym się ułożyło

ZOBACZ ICH HISTORIĘ